37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı
ALTIN KİTAPLAR ANA STAND
Tolga Gümüşay 10.11.2018 Cumartesi Saat: 14:00-17:00
Aydoğan Yavaşlı 11.11.2018 Pazar Saat: 13:00-15:00
Asuman Portakal 12.11.2018 Pazartesi Saat: 10:30-14:30
Buket Tahmaz Savaş 12.11.2018 Pazartesi Saat: 10:30-14:30
Hüsnan Şeker 13.11.2018 Salı Saat: 10:30-14:30
Hanzade Servi 13.11.2018 Salı Saat: 10:30-14:30
Habib Bektaş 14.11.2018 Çarşamba Saat: 10:30-14:30
Ferda İzbudak Akıncı 14.11.2018 Çarşamba Saat:10:30-14:30
Çiğdem Gündeş 15.11.2018 Perşembe Saat: 10:30-14:30
Özlem Aytek 15.11.2018 Perşembe Saat: 10:30-14:30
Nur İçözü 16.11.2018 Cuma Saat: 11:00-16:00
Gülten Dayıoğlu 16.11.2018 Cuma Saat: 11:00-16:00
Gülten Dayıoğlu 17.11.2018 Cumartesi Saat: 11:00-16:00
Almıla Aydın 17.11.2018 Cumartesi Saat: 10:30-14:30
Celil Oker 18.11.2018 Pazar 14:00 – 17:00
Mirza Tazegül 18.11.2018 Pazar 14:00-16:00
ALTIN KİTAPLAR ÇOCUK STAND
Buket Çetin 10.11.2018 Cumartesi Saat: 12:00-17:00
Nehir Yarar 10.11.2018 Cumartesi Saat: 12:00-17:00
Aydoğan Yavaşlı 10.11.2018 Cumartesi Saat: 12:00-17:00
Aysel Korkut 10.11.2018 Cumartesi Saat: 12:00-17:00
Gamze Pat 11.11.2018 Pazar Saat: 12:00-16:00
Şeyma Ayık 11.11.2018 Pazar Saat: 14:00-16:00
Özge Lokmanhekim 11.11.2018 Pazar Saat: 14:00-16:00
Aysel Korkut 11.11.2018 Pazar Saat:12:00-15:00
Hüsnan Şeker 12.11.2018 Pazartesi Saat:10:30-14:30
Dursun Ege Göçmen 12.11.2018 Pazartesi Saat:10:30-14:30
Funda Özlem Şeran 12.11.2018 Pazartesi Saat:10:30-14:30
Filiz Tosyalı 12.11.2018 Pazartesi Saat:10:30-14:30
Koray Avcı Çakman 13.11.2018 Salı Saat:10:30-14:30
Asuman Portakal 13.11.2018 Salı Saat:10:30-14:30
Habib Bektaş 13.11.2018 Salı Saat:10:30-14:30
Ferda İzbudak Akıncı 13.11.2018 Salı Saat:10:30-14:30
Çiğdem Gündeş 14.11.2018 Çarşamba Saat: 10:30-14:30
Toprak Işık 14.11.2018 Çarşamba Saat: 14:00-16:00
Aysun Berktay Özmen 14.11.2018 Çarşamba Saat: 10:30-14:30
Canev Tatar 14.11.2018 Çarşamba Saat: 10:30-14:30
Miyase Sertbarut 15.11.2018 Perşembe Saat: 10:30-14:30
Nilay Yılmaz 15.11.2018 Perşembe Saat: 10:30-14:30
Ömür Kurt 15.11.2018 Perşembe Saat: 10:30-14:30
Canev Tatar 15.11.2018 Perşembe Saat: 10:30-14:30
Hurihan Yıldırım 16.11.2018 Cuma Saat: 13:00-15:00
Almıla Aydın 16.11.2018 Cuma Saat: 10:30-14:30
Nilay Yılmaz 16.11.2018 Cuma Saat: 10:30-14:30
Nur İçözü 17.11.2018 Cumartesi Saat: 11:00-16:00
Filiz Tosyalı 18.11.2018 Saat:13:00-15:00