KAĞIT BÜYÜCÜSÜ
KAĞIT BÜYÜCÜSÜ
  • 24,00 TL
Barkod: 9789752122734   Sayfa Sayısı: 240

Benzersiz büyüler, keşfedilmemiş sırlar ve insan yapımı her malzemenin canlandırıldığı gizemlerle dolu bir dünya, yediden yetmişe tüm okurları bekliyor!

1900’lerin Londrası’nda Tagis Praff adlı bir büyücülük okulundan birincilikle mezun olan Ceony, bir kâğıt büyücüsü olarak karanlık ile aydınlığın, gerçek ile hayalin, yaşam ile ölümün hesaplaşmasına tanıklık eder. Ta ki sıra kendisine gelinceye dek... Charlie N. Holmberg’in ilginç ve karmaşık karakterlerle zenginleştirdiği Kâğıt Büyücüsü üçlemesinin bu ilk romanı, hızlı ve tehlikeli bir dünyada fantastik roman seven okurları benzersiz serüvenlere davet ediyor.

Harry Potter hayranlarının sihirli bir dünyaya başka bir açıdan bakabilecekleri bir roman. Bu eserde büyülü, romantik ve aynı zamanda, ürkütücü maceralarla dolu bir âlemin içine sürüklendiğinizi hissedeceksiniz.

CHARLIE N. HOLMBERG

Salt Lake City’de doğan Charlie, kendi gibi erkek ismi taşıyan üç kız kardeşiyle birlikte Uzay Yolu filminin hayranı olarak büyüdü. Kurgu romanları yazarlığının yanı sıra, serbest editörlük yapmaktadır. Brigham Young Üniversitesi’nden mezundur, ukulele çalar, bir sürü gözlü- ğü vardır ve günün birinde bir köpek sahibi olmayı istemektedir. Kâğıt Büyücüsü onun ve insan yapımı materyalleri canlandıran büyücülerin dünyasını inceleyen sıradışı bir serinin ilk romanıdır. Yazar, ailesiyle birlikte Utah’ta yaşamaktadır.


Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Yazarın Diğer Kitapları

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder