ÇOCUĞUNUZU TANIYIN (0-6 Yaş)
ÇOCUĞUNUZU TANIYIN (0-6 Yaş)
AİLE,SAĞLIK VE YAŞAM DİZİSİ
Çevirmen: Füsun Doruker    
  • 22,00 TL
Barkod: 9789752104686   Orjinal İsim: Understanding Your Child

Binbir rengi içinde barındıran hayatımızın belki de en güzel rengi diyebileceğimiz çocuklarımız, kendi içinde de yüzlerce tona sahip. Tüm bu renk cümbüşü içinde onların gerçek tonlarını yakalamak ciddi bir uğraş istiyor.
Çocukların her yaşta sergiledikleri ilerlemeler, değişimler ve sorunlar onları tanıdığımız oranda anlam bulabiliyor.
Çocuğunu tanımak ve buna göre davranış değiştirebilmek her anne ve baba için zorlu bir uğraştır. Sağlıklı, mutlu ve başarılı kuşaklar yetiştirmenin en önemli yolu ise doğru bir eğitimle gerçekleşir. Öyle ki, bu konuda atılmış yanlış bir adım ya da kazara davranışlar çocuğunuzun doğru şekillenmesini engelleyebilir.
Çocuk tıpkı bir resim çalışması gibidir. Resimde kullandığımız renkler, fırça darbeleri, teknik, hammadde ve ressamın ustalığı resmin iyi ya da kötü olmasını sağlar. Sonuç, tüm bu bileşkenin ne kadar yeterli olduğuyla bağlantılıdır.
Çocuğunuzu Tanıyın, hayatımıza kendi renklerini katan ve onu anlamlı kılan çocuklarımızı doğru anlamamız ve eğitebilmemiz için bize rehberlik edecek değerli bir çalışma…
Kitabı hazırlayan uzmanlar Lisa Miller, Deborah Steiner, Lesley Holditch, Susan Reid, Judith Trowell, Londra Tavistock Kliniği’nde çocuk gelişimi konusunda önemli çalışmalar yapmaktadırlar.

LISA MILLER, DEBORAH STEINER

Yazar hakkında bilgi mevcut değil.
Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder