JACK LONDON'UN GİZEMLİ YOLCULUKLARI DENİZ KURTLARI
JACK LONDON'UN GİZEMLİ YOLCULUKLARI DENİZ KURTLARI
  • 30,00 TL
Barkod: 9789752122697

Dünya Jack London’ı, gerçek hayatında da nefes kesici maceralar yaşamış bir yazar olarak tanır. Ancak yaşamında yıllarca gizli kalmış, kendisinin bile yazıya dökemediği bazı dönemler olmuştur.

İşte ürkütücü, esrarlı, tuhaf ve sihirli bu dönemler, Jack London’ın Gizemli Yolculukları’dır. Vahşi korsanlar tarafından yapılan bir saldırı sonucu esir düşmesi- nin ardından hayata sarılan Jack, mürettebat ve müretteba- tın karizmatik, tehlikeli kaptanı Hayalet’in elinde, karşılaşacağı şeylere hazırlıklı değildir.

Çünkü bu denizciler sıradan insanlar değil, Kuzey Pasifik’te altının ve ölümün peşinde koşan aç canavarlardır. Jack’in bütün umuduysa Hayalet’in bastırılmaz açlığının esiri olan kederli Sabine’dir. Ancak açık denizde hiçbir şey göründüğü gibi değildir; Sabine’in de kendince tehlikeli sırları vardır.

Genç Jack London’ın mace- ralarının bu ikinci bölümü, hissettirdiği gerilim ve duygu yoğunluğu açısından âdeta bir başyapıttır. Christopher Golden ve Tim Lebbon, illüstratör Greg Ruth’la birlikte her yaş grubuna hitap eden, aksiyon dolu, romantik ve gerilimli bir hikâyeyi büyük bir ustalıkla kaleme almışlar.

TIM LEBBON
CHRISTOPHER GOLDEN

Yazar hakkında bilgi mevcut değil.
Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder