İNGİLİZCE GRAMER
İNGİLİZCE GRAMER
SÖZLÜKLER
ESAT ÖREN     
  • 35,00 TL
Barkod: 9789754050448   Sayfa Sayısı: 279

Bugüne kadar ülkemizde yayınlanan İngilizce Gramer kitaplarının çoğu çeviri olduğu için, daha çok, Avrupa dilleri gözönüne alınarak, değişik eğitim koşullarına göre hazırlanmıştır. Elinizdeki bu gramer kitabı ise, çeşitli düzeydeki İngilizce öğrenenlerin durumları gözetilerek, özellikle Türk öğrencileri için ve Türk eğitim koşullarına göre hazırlanmıştır. Bu bakımdan her öğrencinin kolaylıkla yararlanabileceği, bol örnekli, sade açıklamalı kitabımız, İngilizceyi öğrenmek isteyen herkese kaynak olacak niteliktedir. Ele alınan İngilizce Gramer konularının pekiştirilmesi için, kitabımızda yüze yakın alıştırmaya yer verilmiştir. Değerli öğretmen Esat Ören tarafından hazırlanan bu kitabın İngilizceyi kolayca öğrenmek isteyen herkese yararlı olacağına inanıyoruz.

ESAT ÖREN

 

1949 yılında Ankara’da doğdu. TED Ankara Koleji ve Ankara Üniversitesi D.T.C.F. İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun oldu. Çeşitli büyükelçilikler ve TRT’de mütercimlik yaptıktan sonra 1975 yılında Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’na katıldı ve 1993 yılına kadar Deniz Lisesi’nde İngilizce öğretmenliği yaptı. Altı yıllık editörlük deneyiminden sonra 1999-2007 arasında FMV Işık Üniversitesi’nde İngilizce öğretmeni ve yönetici olarak çalıştı.

Çoğu Altın Kitaplar Yayınevi’nden çıkan 45 roman, Devlet Tiyatroları tarafından 1993 yılında sahnelenen bir oyun çevirmiştir ve Altın Kitaplar tarafından yayınlanan İngilizce Gramer kitabının yazarıdır.


Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder