SERÜVEN AVCILARI -GİZLİ PLAN
SERÜVEN AVCILARI -GİZLİ PLAN
JEANNE BIRDSALL     
Çevirmen: Gülden Şen    
  • 18,00 TL
Barkod: 9789752115361   Orjinal İsim: The Penderwıcks On Gardam Street

 

Penderwick kardeşler Gardam Sokağı’ndaki evlerinde yeni maceralara yelken açmaya hazırlanıyorlardı. Ne yazık ki düşledikleri gibi bir macera yaşamaları olanaksız görünüyordu; çünkü kız kardeşi, Bay Penderwick’e evlenmesi için aday bulmakta kararlıydı. Bu da dört kız için felaket demekti. Bunun üzerine Rosalind, Skye, Jane ve Batty hemen babalarını kurtarmak için zekice kurgulanmış, cesurca uygulanabilecek komik bir plan yaptılar. Eh, ne de olsa bu tür yaramazlıkları ancak Penderwick kardeşler düşünebilirlerdi.

Tüm bunların yanında dört kız kardeşin çözmesi gereken bambaşka sorunları, uygulamaları gereken planları ve hayalleri vardı...

Sevgi, aile bağları, arkadaşlık ve kahkaha fırtınası ile dokunmuş naif bir aile romanıyla Penderwick kardeşler yine huzurlarınızda!

JEANNE BIRDSALL
Jeanne Birdsall, Philadelphia’nın batısındaki banliyölerde büyümüş, kaliteli devlet okullarına devam etmiştir. On yaşında yazar olmaya karar vermesine rağmen Jeanne bu emeline ancak kırk bir yaşında ulaşabilmiştir. Bu arada geçimini fotoğrafçılık yap
Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
ZEZER CERAL
18/08/2018 17:55
Serüven avcılarının iki kitabınıda bitirdim gerçekten eğlenceli kesinlikle okunması gereken bir seri ve diğer penderwickler serisi kitaplarınıda okumak istiyorum ancak ülkemizde bu serinin tamamının çevirisi yok lütfen bu ayın jeanne birsall ın diğer kitaplarınıda çevirsin.
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Yazarın Diğer Kitapları

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder