BU İŞ FAZLA UZAMADI MI?
BU İŞ FAZLA UZAMADI MI?
SEVGİLİ SALAK GÜNLÜK DİZİSİ
JIM BENTON     
Çevirmen: İpek Demir    
  • 20,00 TL
Barkod: 9789752123069   Sayfa Sayısı: 152   Orjinal İsim: DEAR DUMB DIARY, YEAR TWO SCHOOL. HASN’T THIS GONE ON LONG ENOUGH?

Sevgili Salak Günlük, Babam bu sabah konuyu açınca matematik hariç tüm derslerimin iyi olduğunu söyledim.

Babam, “Bütün derslerin iyi olmalı.” dedi. Ben de, “Gerçek hayatta matematik kimin işine yarar ki?” diye karşılık verdim. Babam, “Benim.” dedi.

“Ben muhasebeciyim. İşim rakamlarla. Faturalar bu sayede ödeniyor.” Ben de, “Babacığım.” dedim.

“Eğer herkesin matematiği senin kadar iyi olsaydı, yapacak bir işin olmazdı. Kabul et, ne kadar az insanın matematiği iyi olursa bizim durumumuz o kadar iyi olur.” Babamın ağzı eski bir matematik ders kitabının kapağı gibi açıldı. Çaresiz gözlerle anneme baktı. Bu tepkiyi tahmin etmiştim Matematikçi Bey.

JIM BENTON

Jim Benton liseli bir kız değil, ama bunu onun aleyhinde kullanmayın. Hiç değilse insanları eğlendirerek hayatını kazanmayı başar-mış biri. Hem büyük çocuklar hem küçük çocuklar hem de küçük çocuklar gibi davranan büyükler için birçok ruhsatlı malı var. Mallarından birini de zaten tanıyorsunuz: Sevgili Salak Günlük. Çocuklar için bir televizyon dizisi yarattı, giysi tasarladı, kitap yazdı. Jim Benton, olağanüstü karısı ve çocuklarıyla Michigan’da oturuyor. Köpekleri yok, özellikle de intikamcı bir av köpeği yok. Jamie Kelly’nin ise, Jim Benton’ın, sizin ya da herhangi birisinin, günlüklerini okuduğundan haberi bile yok.


Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Yazarın Diğer Kitapları

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder