EJDERHALAR İÇİN EVCİL İNSAN BAKIM KILAVUZU
EJDERHALAR İÇİN EVCİL İNSAN BAKIM KILAVUZU
Çevirmen: FUNDA AKKAYA    
  • 22,00 TL
Barkod: 9789752121089   Sayfa Sayısı: 176   Orjinal İsim: A Dragon’s Guide to the Care and Feeding of Humans

Birdenbire anahtar kilidin içinde dönüverdi. Ardından kapı hızla açıldı ve içeriye simsiyah giysiler içinde, kabarık  kıvırcık saçlı,  çöp gibi sıska bir yaratık girdi. Elini beline koydu. Kuyruğumdan başlayıp şahane başıma kadar gözünü kırpmadan beni süzdü. Ve sonra, “Sen gerçekten ejderha mısın?” diye sordu. 

Cesur ejderha Bayan Drake’in Winnie adında yeni bir evcil insanı vardır. Ne gariptir ki Winnie de Bayan Drake’i kendi evcil hayvanı zannetmektedir. Ama Bayan Drake’in evcil bir insandan çok iyi bir arkadaşa ihtiyacı vardır.

LAURENCE YEP - JOANNE RYDER

Ejderha konulu öyküler yazmayı  çok seven Laurence Yep iki kez Newbery Onur Ödülü kazanmasının yanı sıra Laura Ingalls Wilder Ödülü kazanmış ve Astrid Lindgren  Ödülü’ne aday gösterilmiştir. Altmışdan  fazla öykü kitabının yazarıdır.

 On yaşından beri fantastik  yaratıklar ve gerçek havyanlar hakkında öyküler okuyan Joanne Ryder, kendi öykülerini yazmaya karar vermiştir. Bugüne dek yetmişten fazla kitabı  yayımlanmıştır.  Bu eseri kendisi gibi fantastik öykülere meraklı okurları için kaleme almıştır.


Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder