YÖNETİCİLİKLE İLGİLİ BİLDİĞİM HER ŞEYİ KÖPEĞİMDEN ÖĞRENDİM
YÖNETİCİLİKLE İLGİLİ BİLDİĞİM HER ŞEYİ KÖPEĞİMDEN ÖĞRENDİM
Çevirmen: ZEHRA TAPUNÇ    
  • 11,00 TL
Barkod: 9789752117617   Orjinal İsim: All I Know About Management I Learned From My Dog

BAŞARILI BİR YÖNETİCİ OLMANIN KISA YOLLARI VE YÖNETİCİLİĞİN DÖRT ALTIN KURALI

Bu kitap, yazar Martin Levin’in karısının ölümünün ardından, yaşlanmakta olan Angel ismindeki golden retriever’ı sahiplenmesiyle başlıyor.

Angel, Levin’e yaşamını daha kolay, daha etkin ve yapıcı hale getirecek ilhamı verir. Yazar kitabında altmış yıllık kariyerinde edindiği deneyime, başarı ve başarısızlık öykülerine, karşılaştığı güçlüklere nasıl adapte olduğuna dikkat çekerken; bu öykülerin ve kişinin beden dilinin iletişime etkilerinden, akıllıca sorun çözmenin ve karar vermenin kararlılık ve azimle birleştiğinde kaçınılmaz başarıya nasıl ulaşılacağından da bahsediyor.

Bir düşünün... Bu ne kadar zor olabilir ki?

Levin’i ve Angel’ı izlerken bu pek de zor olmasa gerek. 

MARTİN P. LEVİN

Halen New York’ta bulunan Cowan, Liebowitz & Latman hukuk firmasının danışmanı olan MARTIN P. LEVIN’in hukuk ve yayıncılık alanında epeyce bir birikimi vardır. Levin, Grosset & Dunlap ve Times Mirror Book Şirketi’nin yanında Amerikan Yayıncılar Derneği Başkanı olarak görev yaptıktan sonra New York Hukuk Fakültesi’ne devam etti. 65 yaşında New York barosuna kaydoldu. 1999 yılında yayıncılık alanında yaşam boyu süren hizmetinden dolayı Amerikan Yayıncılar Derneği’nin en büyük ödülüne layık görüldü. Ford Vakfı’nın danışmanlığını da yürüten Levin, 1991’de Reader’s Digest’in Rus diline çevrilmesi çalışmalarında görev aldı. Şirket alım satımları ve yazarları temsil etmesinin yanı sıra New York Hukuk Fakültesi’nde yayıncılık dersleri veriyor. Otuz iki yıl Stanford Yayıncılık Kursu’nda dersler veren Levin, New York, Rye’da yaşıyor. 


Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Yazarın Diğer Kitapları

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder