CESARETİN VAR MI?
CESARETİN VAR MI?
MEGAN ABBOTT     
Çevirmen: Füsun Doruker    
  • 22,00 TL
Barkod: 9789752119376   Sayfa Sayısı: 320   Orjinal İsim: Dare Me

BEN YALNIZCA RAKİP OLMAYI DEĞİL, ÜSTÜN OLMAYI SEÇİYORUM, YA SİZ?

Gizemli, erotik, umursamaz, takıntılı ve karanlık...

Gençlik çağının kaçınılmaz ve aykırı dersler veren sayısız vakasını, neşeli havasını, korkularını ve çarpıklıklarını iliklerinize kadar hissedeceğiniz gerçekçi bir roman var karşınızda.

Yazar Megan Abbott gündelik olayların olumsuz yanlarını ve hepimize tanıdık gelse de aslında bilmediğimiz gerçekleri ortaya koyarak zarif ve büyüleyici bir ders veriyor. 

“Liseli kızların arasında sürüp giden güç mücadelesine tanık oluyorsunuz. Üstelik bunlar herhangi bir kız grubu değil; amigo kızların kendilerine özgü, hırçın ilişkilerini bedeli ne olursa olsun koruduklarını gösteriyor. Karanlık ve çarpık bir aşk öyküsü de son sayfayı çevirdikten sonra bile hâlâ kulağınızda dolaşan zengin fısıltılarla anlatılıyor. — CHEVY STEVENS, Still Missing ve Never Knowing’in yazarı

 

MEGAN ABBOTT

Edgar Ödülü sahibi Megan Abbott’un beş romanı daha vardır. İngiliz ve Amerikan edebiyatı üzerine doktorasını NewYork Üniversitesi’nde yapmış, ayrıca New York’taki New School’da ve Oswego’daki New York Eyalet Üniversitesi’nde edebiyat, yazı ve film çalışmaları dersleri vermiştir. New York’da yaşıyor.

 


Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder