LABİRENT
LABİRENT
ALEXANDRA MONİR     
Çevirmen: Berna Gülpınar    
  • 22,00 TL
Barkod: 9789752119796   Sayfa Sayısı: 320   Orjinal İsim: Suspicion

TUTKULU BİR AŞK, BÜYÜLEYİCİ KARAKTERLER, TÜYLER ÜRPERTİCİ BİR GERİLİM! 

“Labirent’te saklı bir şey var.”

On yedi yaşındaki Imogen, babasının son sözlerini hiç unutmamıştır. Yedi yıl önce, ailesinin İngiltere’deki malikânesinde çıkan bir yangında, hem annesini hem babasını kaybeden genç kız, uğradığı yıkımdan sonra koruyucu ailesiyle birlikte New York’ta yaşamaya başlar. Fakat yedi yıl sonra gelen bir mektup hayatını tamamen değiştirecektir.

Imogen artık malikânenin ve koskoca Rockford Hanedanlığı’nın tek vârisidir. Çiçeği burnundaki genç düşes, mirasına sahip çıkmak için çaresizce İngiltere’ye döner.

Fakat Rockford’da hiçbir şey göründüğü gibi değildir.

Imogen, çok geçmeden bu aristokratik dünyanın gerisindeki karanlık sırlarla yüzleşecek, sevmekten hiç vazgeçmediği Sebastian’la birlikte, kendini bir gizem sarmalının içinde bulacaktır.

ALEXANDRA MONİR

Alexandra Monir, yirmili yaşlarında genç bir yazar ve müzisyendir. Bu kitap yazarın üçüncü romanıdır. Timeless ve onun devamı niteliğindeki Timekeeper adında iki kitaba daha imza atan Monir, bu iki kitabıyla paranormal/romantik olarak nitelendirilen kurgu janrına hızlı bir giriş yapmıştır. Los Angeles’ta yaşayan ve bir sonraki romanı üzerinde çalışan Alexandra, aynı zamanda orijinal bir müzikal bestelemektedir. Yaptığı müziklere iTunes’tan ulaşmak mümkündür. Daha fazla bilgi için, yazarın web sayfası olan alexandramonir.com adresini ziyaret edebilir; Twitter’da @TimelessAlex’i takip edebilirsiniz. 


Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder