KUZGUN GEÇİDİ
KUZGUN GEÇİDİ
ANTHONY HOROWITZ     
Çevirmen: Dilek Akari    
  • 13,00 TL
Barkod: 9789752107380   Sayfa Sayısı: 240   Orjinal İsim: Raven’s Gate

Günümüz çocuk kitapları yazarları arasında en çok sevilenlerden biri olan Anthony Horowitz, Kuzgun Geçidi hakkında şunları söylüyor: "Birden bire aklıma konusu gerçek dünyamızda geçen Yüzüklerin Efendisi gibi bir roman yazılır mı, diye bir düşünce takıldı. Fantezilerin bu dünyanın dışından olması gerekir mi? Narnia ya da Orta Dünya gibi yerler icat etmek zorunda mıyız? Tüm amansız, esrarlı ve büyülü savaşların kendi yaşadığımız sokakta yer aldığını düşleyerek gözümüzün önünde canlandırmak daha heyecanlı olmaz mı? Son yirmi yıldır eserlerimi kaleme alırken bu düşünceyi aklımdan çıkaramıyordum."

Matt Freeman’ın polisle başı derde girince Yorkshire’de bir eve evlatlık verilir. Kısa süre sonra Matt, velisi olan kadın ve tüm köy halkında bir gariplik hisseder.
Onlar hakkında bilgiler edinince kendisinin diğerlerinden farklı olduğunu anlar. Fakat hiç kimse ona inanmadığı için yardım elini uzatmaz.

Elinde kanıt yoktur.
Tüm olay akıldışıdır.
Ortada yalnızca bir geçit vardır.

ANTHONY HOROWITZ
Anthony Horowitz günümüz çocuk kitapları yazarlarının en sevileni ve en üretkenidir. Yazarın çeşitli ödüller kazanan kitapları tüm dünyada milyonlarca satmaktadır.

Horowitz, Kuzgun Geçidi adlı eseriyle 2006 Redbridge Çocuk Kitapları Ödülü?nü, 20
Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Yazarın Diğer Kitapları

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder