KANKAM İNGİLİZCE DENEMELERİ
KANKAM İNGİLİZCE DENEMELERİ
  • 30,00 TL
Barkod: 9786059718547   Sayfa Sayısı: 128

10 kolay, 10 orta, 10 zor toplam 30 denemeden olusan bu kitapla Ingilizceyi severek, isteyerek ve eglenerek daha çabuk ögreneceksiniz. Ayrıca kendinizi deneme imkânı da bulacaksınız. Kankam Ingilizce Denemeleri sınavlarda karsılasacagınız tüm soru tiplerini kapsamasının dısında, her seviyeden 4 denemenin çözümlerini de sizlere karikatürlerle kankanızdan dinliyormusçasına anlatıyor. Bu kitap sayesinde pek çok yol gösterici çözümün yanında arkadaslarınızın bilmedigi, ortamlarda hava atabileceginiz özel bilgilere de sahip olacaksınız. Bizden söylemesi!

ÇAĞRI MENTEŞ

Anadolu Üniversitesi Ingilizce Ögretmenligi mezunu olan Çagrı Mentes, 19 yasındayken tam zamanlı olarak ögretmenlige baslamıstır. Ögretmenliginin ilk yılında ögrencileriyle hazırladıgı bir projede "Danısman Ögretmen Üçüncülük Ödülü kazandı. Çesitli kademelerde ve farklı kurumlarda ögretmenlik yaptıktan sonra dünya çapında kullanılan popüler yabancı dil ögrenme uygulamalarının gelistirilmesinde danısmanlık vermeye basladı. 2012'den beri YouTube üzernden yayımladıgı dersler milyonlarca kisiye ulastı. Ingilizce ile ilgili farklı seviye ve hedef kitlelerine yönelik yayınlar hazırlamaya devam etmektedir.

DİLEK DEMİREL

Marmara Üniversitesi Ingilizce Ögretmenligi Bölümünden mezun oldu. 5 yıl süreyle özel sektörde insan Kaynakları Bölümünde yöneticilik yaptı. 2002 yılından bu yana ingilizce ögretmeni olarak çalısmakta ve egitim materyalleri hazırlamakta. Ayrıca "Ingilizce Sil Bastan-Dilek Demirel ile" adlı YouTube kanalının sahibi ve SMART marka akıllı tahtaların egitmeni.


Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder