SONSUZ AŞKLAR ADASI
SONSUZ AŞKLAR ADASI
DAINA CHAVIANO     
Çevirmen: Petek Demir    
  • 6,90 TL
Barkod: 9789752110823   Sayfa Sayısı:   Orjinal İsim: The Island of Eternal Love

Cecilia, tek başına huzur bulamadığı kentte geride bıraktığı adasının özlemini çekmektedir. Denizden esen meltemin kokusu ona Malecón’u anımsatır akşamları havayı saran melodiler, dans eden çiftlerin görüntüsü... Ailesinden, anılarından ve vatanından uzakta olan Cecilia esrarengiz yaşlı bir kadının, Amalia’nın büyüleyici öyküsünü dinlemek için her gece “Küçük Havana” adlı bara gider.
Dinledikleri Afrika, Japonya ve Çin’de yaşamış üç ailenin yüz yıllık öyküsüdür.
Amalia ile geçirdiği gecelerin sonunda Cecilia, kentin gölgelerinde saklı olduğuna inandığı mesajları çözmeye başlar. Öykü ağır ağır ilerledikçe, Cecilia peşini bırakmayan görüntülerin, unutamadığı geçmişiyle bağlantılı olduğunu fark eder.
Daína Chaviano bizlere yaşadığımız yüzyıldaki Küba’ nın pek çok farklı yüzünü gösteriyor. Büyüleyici bir roman olan Sonsuz Aşklar Adası bir kadının, bir ailenin ve bir adanın gizemlerini unutulmaz bir kurguyla okuyucuya sunuyor.

DAINA CHAVIANO
Romanlarını İspanyol dilinde yazan Daína Chaviano, Man, Woman and Hunger adlı eseriyle en iyi roman dalında Azorin Ödülü’nü kazanmıştır. Son romanı olan Sonsuz Aşklar Adası, 2006 Florida Kitap Ödülleri dağılımında İspanyol dilindeki en iyi roman dalı
Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder