BAŞARILI İNSANLARIN 100 SIRRI
BAŞARILI İNSANLARIN 100 SIRRI
DAVID NIVEN      
Çevirmen: Fatoş Dilber    
  • 12,00 TL
Barkod: 9789752103030   Orjinal İsim: 100 Simple Secrets of Successful People

Başarılı insanların ortak noktaları nelerdir? Bilim adamları hayatın her adımında başarılı olan insanların kişisel özelliklerini, inançlarını ve çalışmalarını incelemişler, ama araştırmaları genellikle diğer bilim adamlarının okudukları sıkıcı akademik dergilerde yayınlanmıştır.
Mutlu İnsanların 100 Sırrı adlı kitabın yazarı başarı konusunda yapılan binlerce araştırma arasından seçtiği önemli noktaları ve bilgileri derleyip herkesin anlayacağı bir dille bu kitabı hazırlamıştır.
Başarılı İnsanların 100 Sırrı yaşamınızın her alanında başarıyı nasıl elde edeceğinizi anlatıyor.Sağlam hedefler özgüveni yüzde elli arttırır. o Farklı fikirleri ve yaklaşımları olan insanlarla birlikte çalışmak üretimi ortalama yüzde on dört arttırır oYavaş konuşan konuşmacıların hızlı konuşanlardan yüzde otuz sekiz daha anlaşılır ve bilgili oldukları ortaya çıkmıştır. oGönüllü olarak topluma hizmet etmek sonuçta yüzde yirmi beş daha fazla iş tatmini sağlar. oÜst düzey yöneticilerin yüzde sekseni sağlıklı aile yaşamının iş hayatındaki üretimin en can alıcı noktası olduğunu söylemektedirler.

DAVID NIVEN

Yazar hakkında bilgi mevcut değil.
Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Yazarın Diğer Kitapları

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder