KANKAM MATEMATİK DENEMELERİ
KANKAM MATEMATİK DENEMELERİ
  • Ciltsiz
    14,00 TL Etiket Fiyatı
    %35 İndirim
    9,10 TL

  50 TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA!

Stokta Yok
Barkod: 9786059718554   Sayfa Sayısı: 96
Okuyucu Puanı 3.0
  • Kütüphaneme Ekle
  • Yorum Yap
  • Arkadaşına Öner

Kankam Matematik Denemeleri ile sınavlarda karşılaşacağınız tüm soru tiplerini görecek, eksiklerinizi belirleyecek, deyim yerindeyse matematiği fullemenin sırrını keşfedeceksiniz. 5 kolay, 5 orta, 5 zor toplam 15 denemeden oluşan bu kitapla matematiği severek, isteyerek ve eğlenerek daha çabuk öğreneceksiniz. Ayrıca kendinizi deneme imkânı da bulacaksınız. Matematikle başınız beladaysa bu kitap tam size göre. Bizden söylemesi!

ERDEM TATLIDİLLİ

1985 doğumlu olan Erdem Tatlıdilli, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Matematik Bölümü mezunudur. Uzun yıllar Türkiye’nin önde gelen kurumlarında öğretmenlik yapmış olup hâlen aktif olarak matematik öğretmenliği yapmaktadır. Matematik ve teknoloji üzerine birçok projesi bulunan Erdem Tatlıdilli sadece öğrencilere değil, öğretmenlere de “teknoloji ile öğrenmeyi öğretmek” konulu seminerler vermiştir.

ERHAN TATLIDİLLİ

2010 yılından beri Penguen dergisinde karikatür çizmektedir. 4CEO'da çizgisel iletişim danışmanıdır. Penguen çizerle- riyle birlikte Penguen Çocuk kitabını çıkartmıştır. Matematik-Bilgisayar Bölümü mezunudur. Eğitime ve mate- matiğe olan ilgisi nedeniyle özel bir kolejde matematik ders- leri vermektedir. Yine özel bir kolejde karikatür ve yaratıcılık derslerine girmektedir. Özel bir üniversitede karikatür dersleri de veren yazar, "İletişim Sanatları" üzerine mastır yapmaktadır. Ocak 2015 tarihinden itibaren M.K. Perker ile birlikte Pengu- en dergisinde yayımlanan Eski Sevgili isimli çizgi-hikâyeye hayat vermiştir. Süper Penguen çocuk mizah dergisinde Eğlenceli Matematik adı altında matematik ve mizahın birleştiği bir köşe hazırla-maktadır.


Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder