KANKAM MATEMATİK
KANKAM MATEMATİK
  • 22,22 TL
Barkod: 9786059718509   Sayfa Sayısı: 200

Karikatürlerle matematik konularının anlatıldığı bu kitapta pek çok yol gösterici sorunun çözümünü bulacaksınız. Çözümlerimiz kankanızdan dinli-yormuşçasına samimi bir dille ve bir o kadar da eğlenceli olduğu için kavrayış düzeyiniz de artacak. Bu kitapta matematiği hem severek hem eğlenerek öğrenip ortamlarda hava atabileceğiniz özel bilgilere sahip olacaksınız, bizden söylemesi!

ERDEM TATLIDİLLİ

1985 doğumlu olan Erdem Tatlıdilli, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Matematik Bölümü mezunudur. Uzun yıllar Türkiye’nin önde gelen kurumlarında öğretmenlik yapmış olup hâlen aktif olarak matematik öğretmenliği yapmaktadır. Matematik ve teknoloji üzerine birçok projesi bulunan Erdem Tatlıdilli sadece öğrencilere değil, öğretmenlere de “teknoloji ile öğrenmeyi öğretmek” konulu seminerler vermiştir.

ERHAN TATLIDİLLİ

Matematiği Fullemenin Sırrı Bu Kitapta!” 2010 yılından beri Penguen dergisinde karikatür çizmektedir. 4CEO'da çizgisel iletişim danışmanıdır. Penguen çizerleriyle birlikte Penguen Çocuk kitabını çıkartmıştır. Matematik-Bilgisayar Bölümü mezunudur.

Eğitime ve matematiğe olan ilgisi nedeniyle özel bir kolejde matematik dersleri vermektedir. Yine özel bir kolejde karikatür ve yaratıcılık derslerine girmektedir. Özel bir üniversitede karikatür dersleri de veren yazar, "İletişim Sanatları" üzerine master yapmaktadır.

Ocak 2015 tarihinden itibaren M.K. Perker ilebirlikte Penguen dergisinde yayımlanan Eski Sevgili isimli çizgi-hikâyeye hayat vermiştir. Süper Penguen çocuk mizah dergisinde Eğlenceli Matematik adı altında matematik ve mizahın birleştiği bir köşe hazırlamaktadır.


Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder