KANKAM MATEMATİK SORU BANKASI
KANKAM MATEMATİK SORU BANKASI
8. Sınıf Çözümlü Soru Bankası
  • Ciltsiz
    38,00 TL Etiket Fiyatı
    %25 İndirim
    28,50 TL

  50 TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA!

Barkod: 9786059718615   Sayfa Sayısı: 200
İlk puan veren siz olun
  • Kütüphaneme Ekle
  • Yorum Yap
  • Arkadaşına Öner

Karikatürlerle matematik konularının anlatıldığı bu kitapta pek çok yol gösterici sorunun çözümü- nü bulacaksınız. Çözümlerimiz kankanızdan dinliyormuşçasına samimi bir dille ve bir o kadar da eğlenceli olduğu için kavrayış düzeyiniz de artacak. Bu kitapta matematiği hem severek hem eğlenerek öğrenip ortamlarda hava atabileceğiniz özel bilgilere sahip olacaksınız, bizden söylemesi!
 

ERHAN TATLIDİLLİ

Matematiği Fullemenin Sırrı Bu Kitapta!” 2010 yılından beri Penguen dergisinde karikatür çizmektedir. 4CEO'da çizgisel iletişim danışmanıdır. Penguen çizerleriyle birlikte Penguen Çocuk kitabını çıkartmıştır. Matematik-Bilgisayar Bölümü mezunudur.

Eğitime ve matematiğe olan ilgisi nedeniyle özel bir kolejde matematik dersleri vermektedir. Yine özel bir kolejde karikatür ve yaratıcılık derslerine girmektedir. Özel bir üniversitede karikatür dersleri de veren yazar, "İletişim Sanatları" üzerine master yapmaktadır.

Ocak 2015 tarihinden itibaren M.K. Perker ilebirlikte Penguen dergisinde yayımlanan Eski Sevgili isimli çizgi-hikâyeye hayat vermiştir. Süper Penguen çocuk mizah dergisinde Eğlenceli Matematik adı altında matematik ve mizahın birleştiği bir köşe hazırlamaktadır.


Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Yazarın Diğer Kitapları

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder