KANKAM MATEMATİK - TEOG 1
KANKAM MATEMATİK - TEOG 1
  • 13,89 TL
Barkod: 9786059718288   Sayfa Sayısı: 108

DİLİNİZDEN ANLAYAN MATEMATİK!

Kankam Matematik çizgisel iletişim ve gizil öğrenme yöntemleriyle TEOG 1’de yüksek başarı elde edilmesini sağlayacak tek kaynaktır. Çocukların korkulu rüyası olan TEOG1’in konularını gençlerin jargonuyla ve mizahi bir üslupla anlatan kitap, öğrencileri sıfırdan alıp en zor soruları çözecek hâle getirerek onları sınava hazırlıyor. Çocukların matematiğe olan ön yargılarını kıran Kankam Matematik, Türkiye’de ilk olarak karikatürle matematiği anlatan kaynak. Modern eğitimde akran öğretiminin ön plana çıktığı eğitimciler tarafından bilinen bir gerçek. Bundan hareketle hazırlanmış olan Kankam Matematik, çocuğa konuyu kankasından dinlermiş gibi günlük konuşma diliyle aktarıyor. Öğrencilerin bu kitapla yüzde yüz başarı elde edeceğini iddia ediyoruz. Bu nedenle diyoruz ki: “TEOG 1’de. Matematiği Fullemenin Sırrı Bu Kitapta!

ERHAN TATLIDİLLİ

Matematiği Fullemenin Sırrı Bu Kitapta!” 2010 yılından beri Penguen dergisinde karikatür çizmektedir. 4CEO'da çizgisel iletişim danışmanıdır. Penguen çizerleriyle birlikte Penguen Çocuk kitabını çıkartmıştır. Matematik-Bilgisayar Bölümü mezunudur.

Eğitime ve matematiğe olan ilgisi nedeniyle özel bir kolejde matematik dersleri vermektedir. Yine özel bir kolejde karikatür ve yaratıcılık derslerine girmektedir. Özel bir üniversitede karikatür dersleri de veren yazar, "İletişim Sanatları" üzerine master yapmaktadır.

Ocak 2015 tarihinden itibaren M.K. Perker ilebirlikte Penguen dergisinde yayımlanan Eski Sevgili isimli çizgi-hikâyeye hayat vermiştir. Süper Penguen çocuk mizah dergisinde Eğlenceli Matematik adı altında matematik ve mizahın birleştiği bir köşe hazırlamaktadır.


Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Yazarın Diğer Kitapları

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder