ARANAN ADAM
ARANAN ADAM
JOHN Le CARRE     
Çevirmen: Suzan Cenani Alioğlu    
  • 22,00 TL
Barkod: 9789752113268   Sayfa Sayısı: 384   Orjinal İsim: A Most Wanted Man

Soğuk Savaş'ın sona ermesiyle eski casusluk yöntemleri de tarih oldu... Artık sahnede kuralları belirleyen yeni bir oyuncu var: Terör...

Eğer bu korkunç düşmanla baş etmek istiyorsanız siz de en az onun kadar acımasız olmak zorundasınız...

Gece yarısı hırpani görünümlü genç bir Çeçen gizlice Hamburg Limanı'na ayak basar. Görünüşte bu genç, İsa adında dini bütün bir Müslüman'dır. Bir Türk ailesi ile idealist avukat Annabel sınır dışı edilmemesi için kendisine yardım eli uzatır.
İsa'nın esrarengiz geçmişini araştıran Annabel, bir anda kendini Kızıl Ordu artığı Rus mafyası, uluslararası kara para aklayıcıları, iflasın eşiğindeki bir İngiliz aile bankasının vasisi ve Alman, İngiliz, Amerikan casuslarının savaşının ortasında bulur.

Artık hayatta kalabilmek, mesleğinden de ideallerinden de daha fazla önem taşımaktadır... 
1931 yılında doğan John le Carré, Bern ve Oxford üniversitelerinden mezun olduktan sonra Dışişleri'nde beş yıl görev almıştır. Tüm dünyaya Soğuktan Gelen Casus romanıyla adını duyurmuştur.

JOHN Le CARRE
Gerçek adı, David John Moore Cornwell olan John le Carré 1931 yılında Poole, Dorset?de doğmuştur. Sherborne Koleji?ni bitiren le Carré, Berne Üniversitesi?nde eğitimini sürdürmüş, Modern Diller Bölümü’nü birincilikle bitirmiştir. 1959-1964 yılları a
Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Yazarın Diğer Kitapları

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder