HAİN
HAİN
JOHN Le CARRE     
Çevirmen: Esat Ören    
  • 0,00 TL
Barkod: 9789752116283   Sayfa Sayısı: 370   Orjinal İsim: Our Kind of Traitor

Ekonomik durgunluk İngiltere’yi kasıp kavururken, genç Oxford profesörü Perry ile avukat sevgilisi Gail, Karayip adalarından Antigua’ya tatile giderler. Orada tanıştıkları Rus milyarderi Dima, genç sevgilileri bir an olsun yalnız bırakmaz ve onları kendi peşinden Paris’e, İsviçre’ye, Londra’nın karanlık sokaklarına, içinden çıkılması imkânsız bir bilmecenin içine sürükler.

Politik gerilim ve casusluk romanlarının tartışmasız en büyük kalemi olan John le Carré okuyucunun karşısına bu kez uluslararası kara para aklama organizasyonunun başını çektiği muazzam büyüklükte bir entrikanın deşifre edildiği yeni bir başyapıtla çıkıyor.

Hain’de, yaşadığımız dünyada gerçek otoriteyi devletlerin mi yoksa bir avuç oligarkın mı elinde tuttuğu sorusunun en açık yanıtını bulacaksınız.

JOHN Le CARRE
Gerçek adı, David John Moore Cornwell olan John le Carré 1931 yılında Poole, Dorset?de doğmuştur. Sherborne Koleji?ni bitiren le Carré, Berne Üniversitesi?nde eğitimini sürdürmüş, Modern Diller Bölümü’nü birincilikle bitirmiştir. 1959-1964 yılları a
Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Yazarın Diğer Kitapları

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder