LABİRENT
LABİRENT
KATE MOSSE     
Çevirmen: Sevin Okyay    
  • 39,00 TL
Barkod: 9789752107649   Sayfa Sayısı: 672   Orjinal İsim: Labyrinth

Temmuz 1209: Carcassonne’de on altı yaşında bir kıza babası Kutsal Kase’nin gerçek sırrını anlattığını iddia ettiği esrarengiz bir kitap verir. Alais kitaptaki garip kelimelerin ve simgelerin altında gizlenen anlamları anlamasa da bu kitabı canı pahasına saklaması gerektiğini, kaderinin buna bağlı olduğunu bilir. Binlerce yıl geçmişe, kadim Mısır’ın çöllerine dek uzanan labirentin sırrını saklamak büyük fedakarlıklara ve sonuna kadar inanmaya bağlıdır.

Temmuz 2005: Carcassone’nin varoşlarındaki dağlarda arkeolojik bir kazıya katılan Alice Taner, bir rastlantı sonucu iki iskelet bulur. Gizli mezardaki tabutun içindeki kemikleri görünce bunların karabasanları andıran kötücül gücünü hisseder. Aynı zamanda kayaya kazınmış gizemli kadim kelimeleri her nasılsa anladığını ürpererek fark eder.

Biraz Da Vinci Şifresi’ni biraz da Tolkien’in eserlerini çağrıştıran Labirent, yazarın tarihin gerçekleri üstüne kurguladığı mükemmel bir roman.
- Entertaiment Weekly

KATE MOSSE
İki roman ve iki edebiyat dışı esere sahip olan yazar aynı zamanda BBC 4 kanalında yayınlanan Readers and Writers Roadshow adlı programın öncülerinden biridir. Ayrıca BBC 4 kanalında Saturday Review adlı programın konuk sunucusudur. Orange Roman ÖdülüR
Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder