KANIN AĞIRLIĞI
KANIN AĞIRLIĞI
LAURA MCHUGH     
Çevirmen: Mehmet Gürsel    
  • 22,00 TL
Barkod: 9789752119413   Sayfa Sayısı: 360   Orjinal İsim: The Weight of Blood

KIRSALIN KARANLIK YÜZÜNDE, İKİ KADININ GİTTİKÇE HIZLANAN VE ÜRKÜTEN HİKÂYESİ 

Lucy’nin o henüz çocukken ortadan kaybolan güzel annesi hakkındaki dedikodular yaşadığı kasabada hâlâ sürüp gitmektedir. Bu yetmezmiş gibi en yakın kız arkadaşı Cheri ortadan kaybolmuş, sonra da cesedi herkesin görebileceği biçimde ortaya bırakılmıştır.

İki kadının Lucy’nin peşini bırakmayan hayaletleri onu olayların arkasındaki sırrı çözmek için zorlayacak ve genç kız ölümü pahasına harekete geçecektir.

Kanın Ağırlığı kanunun kolunun uzanamadığı, insanın ardında hiç iz bırakmadan kolayca ortadan kaybolabildiği kırsalın karanlık yüzüne bir bakıştır. Kitabında haşin ve girift, dahası içinde yaşayan karakterler gibi olabildiğince canlı ve unutulmaz bir kasaba portresi yaratan Laura McHugh, usta bir yazar olduğunu kanıtlıyor. Yazarın büyüleyici bu ilk romanı, ailenin ne anlama geldiğinin ilgi uyandıracak bir keşfi aslında; yaptığımız fedakârlıkların, sakladığımız sırların ve sevdiklerimizi korumak adına ne kadar ileri gidebileceğimizin bir aynası… 

LAURA MCHUGH

Iowa ve Güney Missouri’nin küçük kasabalarında büyümüş olan LAURA McHUGH sekiz çocuklu bir ailenin en küçüğüdür. Kütüphanecilik diploması almış, kütüphaneci ve yazılım uzmanı olarak çalışmıştır. Kısa romanı Comfrontation and Big Muddy: A Journal of the Mississipi River Walley’de yer almıştır. Bir anne olarak zamanının büyük bölümünü çamaşır yıkayarak ve My Little Pony oynayarak geçiren yazar, bahçeyle uğraşmak, dikiş dikmek ve zombi filmleri izlemekten de hoşlanıyor. McHugh, kocası, iki kızı ve köpeğiyle birlikte Missouri, Columbia’da yaşamaktadır.


Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder