ZEHİRLİ KAN
ZEHİRLİ KAN
M. G. Scarsbrook     
Çevirmen: Burcu Bingül    
  • 20,00 TL
Barkod: 9789752116269   Sayfa Sayısı: 320

1497, Roma
Papa VI. Alexander’in yeniyetme kızı Lucrezia Borgia Vatikan Sarayı’nın şaşaası içinde kaybolmuş genç bir soylu kadındır. Şehri ayağa kaldıran hunhar bir cinayetin ardından, Lucrezia Vatikan Sarayı’nın temelinde yatan o karanlık sırla yüzleşmek zorunda kalır: İktidar ihtirasına kapılmış babası ve ağabeyi düşmanlarını zehirlemektedirler.
Ailesi katillerle doludur.

Yeni kocasının öldürülecekler listesinde olduğunu öğrendikten sonra, Lucrezia katiller harekete geçmeden onu Roma’dan kaçırmaya çalışır. Karşısında bir duvar gibi dikilen siyasi entrikalar, Papalık casusları ve şeytani oyunlara rağmen, Lucrezia aklını kullanarak kocasını ölümün pençesinden kurtarmak için ailesini kandırmanın türlü yollarını arar.
Ancak kaçınılmaz son gittikçe yaklaşırken, tüm planları suya düştüğünde kendini asla hayal bile edemeyeceği kadar sinsi bir düşmanla yüz yüze bulur...

M. G. Scarsbrook

 

Matthew Graham Scarsbrook, ödüllü bir senarist ve romancıdır. Yakın geçmişte The Marlowe Conspiracy romanını senaryolaştırarak, 1000 başvurunun arasından sıyrılıp Writers On The Storm Screenwriting Contest’te ödül almıştır. Matthew, İngiliz Kolombiyası Üniversitesi Felsefe Bölümü mezunudur ve CSU Northridge’ten Senaryo Yazımı lisans derecesi almıştır. Şimdilerde Güney Kaliforniya’da yaşıyor ve bir dedektiflik serisi üzerinde çalışıyor.


Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder