KANKAM İNKILAP DENEMELERİ
KANKAM İNKILAP DENEMELERİ
  • Ciltsiz
    22,00 TL Etiket Fiyatı
    %0 İndirim
    22,00 TL

  50 TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA!

Barkod: 9786059718585   Sayfa Sayısı: 176
İlk puan veren siz olun
  • Kütüphaneme Ekle
  • Yorum Yap
  • Arkadaşına Öner

10 kolay, 10 orta, 10 zor toplam 30 denemeden olusan bu kitapla Inkılap Tarihive Atatürkçülük konularını severek,isteyerek ve eglenerek daha çabuk ögreneceksiniz. Ayrıca kendinizideneme imkânı da bulacaksınız. Kankam Inkılap Denemelerisınavlarda karsılasacagınız tüm soru tiplerinikapsamasının dısında her seviyeden 4 denemenin çözümlerinide sizlere karikatürlerle kankanızdan dinliyormusçasına anlatıyor. Bu kitap sayesinde pek çok yol göstericiçözümün yanında arkadaslarınızın bilmedigi, ortamlarda hava atabileceginiz özel bilgilere de sahip olacaksınız. Bizden söylemesi!

ÖZKAN BAŞAK

Yazarımız Bülent Ecevit Üniversitesi, Eregli Egitim Fakültesi, Ilkögretim Sosyal Bilgiler Ögretmenligi Bölümü’nden mezun olmustur. Türkiye’nin önde gelen egtiim kurumlarından birinde çalısma hayatını sürdürmektedir. Sosyal medyada da aktif olan yazarımız YouTube’da Sosyal Bilgiler Akademisi isimli kanalın da sahibidir.

RUHAT CAN SECERELI

Yazarımız Aksaray Üniversitesi Sosyal Bilgiler Ögretmenligi Bölümü’nden mezun olmus, yüksek lisansını Çukurova Üniversitesi “Egitim Programları ve Ögretim Bölümü” üzeri- ne tamamlamıstır. Türkiye'nin önde gelen egitim kurumlarında sosyal bilgiler ögretmenligi yapmaktadır. Ayrıca Istanbul Üniversitesinin düzenledigiFuture Learning Konferansı’nda Egitimde E-Dönüsüm Proje Yarısması’nda Web tabanlıiçerik kategorisinde Türkiye genelinde 2. olmustur. YouTube üzerinde Can Hoca’dan Inciler adlı kanalın sahibidir. Yazarımız 2014-2015 yıllarında EBA'ya (Egitim Bilisim Agına) çesitl idersleriçin yazılım üreterek egitimdekiteknolojik gelismelere katkıda bulunmustur.


Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder