DALGIN DÜRDANE
DALGIN DÜRDANE
MAVİ GAGA ÖYKÜLERİ
ÖZLEM AYTEK     
  • Ciltsiz
    9,00 TL Etiket Fiyatı
    %25 İndirim
    6,75 TL

  50 TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA!

Barkod: 9789752123984   Sayfa Sayısı: 48
İlk puan veren siz olun
  • Kütüphaneme Ekle
  • Yorum Yap
  • Arkadaşına Öner

Birbirinden ilginç kahramanlarla yepyeni ve heyecan verici serüvenlere atılmaya hazır mısınız? Akıcı anlatımı ve eğlenceli kahramanlarıyla Mavi Gaga Öyküleri sizleri bekliyor. Yazar Özlem Aytek, bu kitapları yazarken öncelikle çocukların zevkle okuyacakları eserler olmasını hedeflemiştir. Çocuklarınızın ilgi ve ruhsal ihtiyaçlarını karşılamak, gelişimine katkı sağlamak, okuma alışkanlığı kazandırmak, kitapları sevdirmek, estetik değerler kazandırmak ve eğitimine yardımcı olmak da yazarın en önemli hedefleri arasındadır. Eğitici ve öğretici MAVİ GAGA ÖYKÜLERİ dizisi Türkçe ders programı ve temalarına göre hazırlanmıştır. Kitaplarda kullanılan dil, anlatım ve tüm diğer eğitici özellikleri 7-9 yaş grubu çocukları hedeflemektedir.

ÖZLEM AYTEK
1969 İstanbul doğumludur. İki kız çocuğu annesidir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi, İktisat Fakültesi mezunudur. Grafik ve resim eğitimi almıştır.
 
Yazdığı kitaplarla çocuk edebiyatı ve eğitim yayıncılığına çok sayıda eser vermiştir. Çağdaş Türk öykücüleri arasındadır. Öykülerinden başka eğitim kitapları, tiyatro oyunları ve senaryolar da yazmıştır. Türk ve Dünya klasiklerini farklı yaş grupları için yeniden düzenlemiştir. 
Yayın evlerinde yayın yönetmeni ve editör olarak çalışmıştır. Kitap Kurdu adında bir televizyon programı yapmıştır. 
Aynı zamanda bir ressam ve grafikerdir. İstanbul’da yaşamakta ve kitap yazmaya devam etmektedir.

Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Yazarın Diğer Kitapları

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder