RİSK
RİSK
Çevirmen: Zeliha Babayiğit    
  • 12,00 TL
Barkod: 9789752108479   Sayfa Sayısı:   Orjinal İsim: At Risk

Patricia Cornwell on yıldır olağanüstü yeteniği sergileyerek okuyucularını yalnızca büyülemekle kalmamış aynı zamanda şaşırtmıştır da. "Risk" de o kitaplara eklenecek bir romandır. Ürperten gerilimi, zengin karakterleri ve yazarı uluslararası bir fenomen haline getiren adli tıp incelemeleriyle okuyucuları soluk soluğa bırakacak bir eser.

Ulusal Adli Tıp Akademisi’nde bir kursa katılmış olan Massachusetts Eyaleti Dedktifi Winston Garano, diğer adıyla Geronimo, Tennessee’nin Knoxville kasabasına bir görev için çağrılır.

Geronimo’nun patronu olan bölge savcısı, güzel olduğu kadar sert bir mizaca sahiptir ve eyalet valisi olmak için adaylığını koymuştur. Güzel savcı seçimlerde ortaya attıkları, ’Suç her zaman suçtur!’ sloganı ile yirmi yıl önce işlenmiş bir faili meçhul cinayeti çözüme kavuşturmak, böylece bölge valiliğini tereyağından kıl çeker gibi kolayca elde etmek niyetindedir. Bunun için bir yasa çıkartacaklarına dair vaatlerde bulunur. Ancak Geronimo, söz konusu edilen davanın izini sürerken görünenin ardında gizli oynandığını fark eder. Artık Geronimo için kurulu oyunu bozma zamanı gelmiştir.

PATRICIA CORNWELL
Ünlü yazar Patricia Cornwell, "Romanlarımda canlandırdığım dünyada yaşamak benim için çok önemlidir," diye açıklıyor. "Canlandırdığım karakterin yapmasını ya da bilmesini istediğim her şeyi kendimde yaşamak ve bilmek isterim." Çeşitli ödüller kazanmış, Ch
Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Yazarın Diğer Kitapları

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder