YERALTI
YERALTI
S. L. GREY     
Çevirmen: Mehmet Gürsel    
  • 20,00 TL
Barkod: 9789752120624   Sayfa Sayısı: 336   Orjinal İsim: Under Ground

Dünyanın birçok bölgesini kasıp kavuran öldürücü bir grip virüsü ABD’nin kapılarına dayanmıştır. Kıyametin zaten bir gün gelip kendilerini bulacağını düşünen zengin ve paranoyak bir grup aile, çok önceden satın aldıkları “güvenli” limanlarına ulaşmıştır. Dış dünyayla hiçbir bağı olmayan, virüs, deprem ya da nükleer sızıntıya karşı korunaklı bu yer, toprağın metrelerce altında, lüks ve konforlu dairelerden oluşan “Özel Yer” adında bir sığınaktır.

Kapılar kilitlenir, yeraltında yaşam başlar; fakat birkaç gün sonra içlerinden birinin cesedi bulunur.

Yoksa hayatta kalmak adına en büyük tehdit aslında yeryüzünde değil de yeraltında mıdır?

Yeraltı yüksek tempolu, keskin dönemeçlerle dolu, etkileyici bir gerilim romanı.

S. L. GREY

Louis Greenberg ve Sarah Lotz, bu kitap için yaptıkları işbirliğinde S. L. Grey adını kullanmışlardır. Cape Town’da yaşayan Sarah hem romancı hem de senaryo yazarıdır. Ayrıca Die Hard-Zombie adlı bilgisayar oyununun tutkunudur. Cinayet ve gerilim romanları yazarı olan Sarah Lotz, kızı Savannah Lotz ile birlikte gençler için yazdığı Deadland roman dizisinde Lily Haine adını kullanmaktadır.

Johannesberg’da yaşayan Louis ise editör ve yazardır. Birkaç yıl süreyle bir kitabevi işletmiştir. Ayrıca vampir edebiyatı üzerine yüksek lisans ile kıyamet sonrası bilim-kurgu edebiyatı üzerine doktora yapmıştır.


Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder