MOZART KOMPLOSU
MOZART KOMPLOSU
SCOTT MARIANI     
  • 26,00 TL
Barkod: 9789752114470   Sayfa Sayısı: 432   Orjinal İsim: The Mozart Conspiracy

 

Ben Hope kendi yaşamı için koşuyor…

Eski SAS komandosu Ben Hope, ağabeyi Oliver’ın gizemli ölümünü araştırmasını isteyen güzel opera yıldızı ve ilk aşkı Leigh Llewellyn’in teklifini kabul ettiğinde, kendini asırlık bir yapbozun içinde bulur.

Oliver, Mozart’ın ölümünü araştırırken trajik bir kazada ölmüştür, oysa gerçekler böyle değildir. Araştırmaları, saygın bir mason olan Mozart’ın, tarikatın gizemli bir kolu tarafından öldürülmüş olabileceğini ortaya çıkarır. Tek ipucu, bestecinin yazdığına inanılan eski bir mektupta gizlidir.

Leigh ve Ben kurban ayinine ait bir video çekimini ele geçirdiklerinde, tarikatın hâlâ var olduğunu keşfederler – ve sırlarını korumak için onları hiçbir şeyin durduramayacağını da.

Oxford’un muhteşem kiliselerinden Venedik’in dolambaçlı kanallarına, Viyana’nın büyüleyici mimarisinden Slovenya’nın karlı dağlarına uzanırken; Ben ve Leigh geçmişi unutup MOZART KOMPLOSU’nun altında yatan gerçeği bulabilmek için Avrupa’yı baştan sona kat etmek zorundadırlar.

Dan Brown, Sam Bourne ve Ludlum’un Bourne serilerinin hayranlarını büyüleyecek soluk soluğa bir takip.

SCOTT MARIANI
1968’de İskoçya’nın tarihi kenti St. Andrew da doğan yazar, Oxford Üniversitesi’nde modern diller ve sinema eğitimi almıştır. Bir süre çevirmenlik, serbest gazetecilik yaptıktan sonra, profesyonel olarak müzikle ilgilenmiş ve bütün zamanını
Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Yazarın Diğer Kitapları

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder