BİZİM ŞİRKET
BİZİM ŞİRKET
SEVGİ PEREK     
  • Ciltsiz
    18,00 TL Etiket Fiyatı
    %25 İndirim
    13,50 TL

  50 TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA!

Barkod: 9789752117853   Sayfa Sayısı: 256
Okuyucu Puanı 5.0
  • Kütüphaneme Ekle
  • Yorum Yap
  • Arkadaşına Öner

"Bu emeğinizin Türkiye'de bir karşılığı olduğu muhakkak. Yazdıklarınızdan birçok kişi faydalanacaktır. Ailelerimizin bize bıraktığı maddi ve manevi tüm değerleri sürdürmek üzere emek vermenin, yeni kuşakların geçmiş ve gelecek nesillere borcu olduğuna inanıyorum. Her yeni nesil bir öncekinden çok daha iyi ve zihni çok açık; onların varlığı ile geleceğe umutla bakıyorum."
-Arzuhan Doğan Yalçındağ,(Doğan TV Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı)-

Bizim Şirket kapsamı, içerdiği konuların zenginliği ve konuları ele alış tarzı ile konuların sadece "örülebilen, hesaplanabilen yönleri"ni değil, "duygusal yanları, değer yargıları, farklı kültür ve dünya görüşleri" ile "toplumsal şartlanmalara ve bireysel farklılıklara dayanan" yönlerini ortaya koyması nedeniyle bu konuda alışılmış kitaplardan farklı bir kitaptır.
-Prof. Dr. Tamer Koçel, (İstanbul Kültür Üniversitesi Aile İşletmeleri ve Girişimcilik Araştırma Merkezi (AGMER) Müdürü)-

"Yazarı bu çalışmasından dolayı tebrik ederim, çok güzel bir hizmet, Türkiye Cumhuriyeti'ne ve ailelere büyük bir hizmet."
-Kâmil Yazıcı, (Anadolu Grubu Onursal Başkanı)-

"Hem bir işletme kitabı hem de bir hikâye gibi kurgulanan eseri çok beğenerek okudum. Soru-cevap şeklindeki anlatım ve söyleşiler hem akıcılığı hem de kitabın daha keyifle okunmasını sağlıyor."
-Kerem Saltoğlu, (Civitas Property Funds Başkanı (Ottoman Fund Assets))-

SEVGİ PEREK

Dr. Sevgi Perek, lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamladı. 1995 yılında finans sektöründe analist olarak iş hayatına atıldı.

Yüksek lisans eğitimini (MBA), ABD, Boston’da, Suffolk Üniversitesi’nde “Yüksek Şeref Derecesi” ile tamamladı. Aynı zamanda Gordon Brothers danışmanlık firmasında proje analisti olarak çalıştı. Boston Citizens Bank’ta pazarlama asistanlığı yaptı. The Chase Manhattan Bank’a geçerek fon yönetimi bölümünde uzman olarak çalıştı.

Türkiye’ye dönerek çeşitli uluslararası finans ve danışmanlık şirketlerinde görevler aldı.

Işık Üniversitesi “Çağdaş İşletme Yönetimi Doktora Programı”nı başarıyla tamamladı.

Tez araştırmasını “Kurumsal Yönetim İlkeleri Mekanizmalarından Yönetim Kurulu İşleyişinin Türk Aile Şirketleri Üzerindeki Etkileri” üzerine hazırladı.

Kendi aile şirketine geçti. Yönetici koçluğu, NLP uzmanlığı eğitimleri aldı. Örgütsel davranış, kalite yönetim sistemleri ve kurumsal koçluk konularında çalışmalarda bulunan Dr. Sevgi Perek, halen Galatasaray Üniversitesi’nde kariyer danışmanı ve seminer konuşmacısı olarak görev yapmaktadır.


Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder