KARANLIK KORKUSU
KARANLIK KORKUSU
SIDNEY SHELDON     
Çevirmen: Fatoş Dilber    
  • 0,00 TL
Barkod: 9789752105706   Orjinal İsim: Are You Afraid Of The Dark?

Ünlü yazar Sidney Sheldon, Karanlık Korkusu adlı serinde uluslararası casusluk, cinayet ve aşk öğeleri üzerinde duruyor.

Dünyanın dört bir tarafında -New York, Denver, Paris, Berlin- insanların öldüğü ya da kaybolduklarına dair haberler gelmektedir. Berlin’de bir kadın sokak ortasında yok olur. Paris’de bir adam Eyfel Kulesi’nden atlayıp intihar eder. Denver’de küçük bir uçak dağlara çarparak parçalanır. Manhattan’da Doğu Nehri kıyılarında bir ceset bulunur... Önceleri bunların sıradan olaylar olduğu düşünülür. Fakat kısa süre sonra ‘kayıplarla’ ilgili tüm kuşkular dünyanın en büyük beyin takımının oluşturduğu Kingsley Grubu’na yönelir.

Kelly Harris ve Diane Stevens -kurban seçilmiş iki genç dul eşleri- New York’da karşılaşırlar. UKG’nin Başkanı Tarmer Kingsley onlarla görüşmek istemiştir. Başkan her türlü olanağı kullanarak genç kadınlara eşlerinin ölümlerinin ardından yatan esrarı çözeceğine söz verir. Ama belki o bile geç kalmıştır çünkü birisi kadınları ortadan kaldırmaya karar vermiştir. Genç kadınlar bir dizi ölüm tuzağından kıl payı kurtulmayı başarırlar. Dulları, kim ve neden öldürmek istemektedir?

Usta yazarın dört gözle beklenen Karanlık Korkusu adlı son romanı gerilim, canlı karakterler, hepimizin yaşamını altı üst edecek beklenmedik sürprizler ve gerçek mekanlarla bezenmiş.

SIDNEY SHELDON

Yazar hakkında bilgi mevcut değil.
Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder