KARA KULE 3-ÇORAK TOPRAKLAR
KARA KULE 3-ÇORAK TOPRAKLAR
STEPHEN KING     
Çevirmen: Gönül Suveren    
  • Ciltsiz
    40,00 TL Etiket Fiyatı
    %25 İndirim
    30,00 TL

  50 TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA!

Barkod: 9789752103597   Sayfa Sayısı: 576   Orjinal İsim: THE WASTE LANDS
Okuyucu Puanı 5.0
  • Kütüphaneme Ekle
  • Yorum Yap
  • Arkadaşına Öner

Stephen King’in eşsiz hayal dünyasının ürünü; fantastik, bilimkur- gu, korku ve western türlerinin iç içe geçtiği başyapıt olan “Kara Kule”, Çorak Topraklar’la sürüyor.

• • •

Büyüleyici bir dünyanın kapılarını aralayan Kara Kule Serisi’nin bu üçüncü kitabında, son silahşorun Kule’yi arayışı sürmektedir. Bu kez yanına iki yol arkadaşı da katılır: Bağımlısı olduğu uyuşturu- cudan kurtulan Eddie Dean ile kopan bacakları gövdesiyle birleşen ve Susannah Dean’ın güçlü ve dengeli kişiliğine bürünen Odetta. Roland Deschain, yeni dostlarına silahşorluk eğitimi vermeye başlar. Fakat Silahşor eski dünyasında ölmüş olan Jake Cham- bers’ın hayatını kurtararak ka’nın yönünü değiştirir. Şimdilerde Roland ve Jake, farklı dünyalarda varlıklarını sürdürdükleri halde, aynı çılgınlıklarına devam etmektedirler.

STEPHEN KING

Stephen King, hepsi de dünya çapında çok satanlar listelerine girmiş elliden fazla romanın yazarıdır. Eserlerinin arasında Doktor Uyku ve CBS’te çok başarılı bir dizi yorumlaması olan Kubbe’nin Altında vardır.

Romanı 22/11/63, New York Times Book Review tarafından 2011’in ilk on kitabı arasında gösterilmiş, En İyi Gizem/Macera Romanı seçilerek Los Angeles Kitap Ödülü’nü ve Uluslararası Macera Yazarları En İyi Kitap Ödülü’nü kazanmıştır.

Yazar, 2003’te Ulusal Kitap Vakfı’ndan Amerikan Edebiyatına Güzide Katkı Madal- yası almıştır. Kendisi de roman yazarı olan eşi Tabitha King ile Bangor, Maine’de yaşamaktadır.


Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Yazarın Diğer Kitapları

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder