TAM ZAMANINDA
TAM ZAMANINDA
TED BELL     
Çevirmen: Tuğçe Kambur    
  • 0,00 TL
Barkod: 9789752116801   Sayfa Sayısı: 416   Orjinal İsim: Nick of Time

Robert Louis Stevenson’ın Define Adası’ndan sonra yazılmış en güzel serüven kitabı...
Nick ve ailesi II. Dünya Savaşı öncesi İngiltere’ye bağlı olan Manş Adaları’nın birindeki deniz fenerinde yaşamaktadırlar. Nick ve kardeşi Kate, Manş Denizi’ndeki casus Alman denizaltıları hakkında Winston Churchill’e bilgi veren fener gözcüsü babalarına yardım etmeye ve İngiltere’yi düşman işgalinden korumaya çalışırlar.
Nick, günün birinde tesadüf eseri deniz kenarında gizemli bir sandık bulur. İlginç olansa, sandığın Kraliyet Donanması’nda amiral olan Nicholas McIver’a, yani Nick’in büyük büyük babasına ait olmasıdır. Kaptan, Nick’ten sandığın içine koyduğu bir not ve zaman makinesi ile yardım istemektedir.
Acaba Nick, zaman yolculuğu yapıp 1805 yılına dönebilecek ve İngiltere’yi içinde bulunduğu tehlikeden kurtarabilecek midir?
– Tam Zamanında, Robert Louis Stevenson, Horatio Hornblower ve Harry Potter ile boy ölçüşebilecek bomba gibi bir roman. Erişkin olsam da içimdeki çocuk bu öyküye bayıldı. James Patterson, New York Times’ın en çok satan yazarı.

 

TED BELL

Amerikalı yazar Ted Bell, yazdığı gerilim romanlarıyla ün kazanmıştır.Başkahramanı Alex Hawke ile yarattığı gerilim romanları New York Tımes'ın en çok satan kitaplar listesinde yer almaktadır.Ted Bell yazarlık hayatına atılmadan önce Young&Rubicam Reklam


Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Yazarın Diğer Kitapları

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder