DAYNİ ve HİPERAKTİF AYI
DAYNİ ve HİPERAKTİF AYI
  • 12,00 TL
Barkod: 9789752124509   Sayfa Sayısı: 16

Karanlıktan korkar mısın ya da yalnızlıktan? Dans etmekten, şarkı söylemekten çekindiğin oluyor mu? Farklı göründüğün içininsanların bakışları seni mutsuz mu ediyor? Birilerine yardım etmek istiyor ama nasıl yapacağını bilmiyor musun? Artık yalnız değilsin!Albino dinozor Dayni ve onun yakın arkadaşı Kirpicik seninle! Onlar, tüm bunların üstesinden gelmene yardımcı olacak, gizli kalmışyeteneklerini keşfetmeni sağlayacak. Bunları yaparken de seni çoook eğlendirecek. Şimdi onlarla tanışmaya hazır mısın?Haydi aç kapağı, doğsun Dayni, başlasın serüven... Dayni için mucizeye gerek yok...

BAŞAK EREN ŞENTÜRK

1987 yılında Iğdır Ovası’nda kayısılar çiçek açtığında doğdu. Babasının görevi sebebiyleTürkiye’nin dört bir yanında yaşama fırsatı buldu. Çok küçük yaşta başlayan bu sürekligöçler, ona yaşıtlarına göre daha fazla gözlem yapma şansı verdi. Gördüklerinimasallaştırdı, masallarını resmetti. Resim tutkusu onu güzel sanatlar alanında eğitimgörmeye yönlendirdi. Asıl serüveni, Dokuz Eylül Üniversitesi Resim-İş ÖğretmenliğiBölümünden mezun olduktan sonra başladı. Artık, her gün yepyeni masallar anlatacağıve o masalları resmedeceği öğrencileri var. Hâlen, Ankara’da MEB bünyesindeöğretmenlik yapmakta olan yazar, Gazi Üniversitesi Resim-İş Eğitimi Bölümünde yükseklisans yapmaktadır.

BERÇEM BERAAT AYTAÇ

1983 yılının soğuk bir aralık günü dünyaya geldi. Yolun yarısına gelmiş olsa da içindekiçocuğu henüz büyütemedi. Belki de bu yüzden hayallerini kucaklayıp masallardünyasına girdi. Tüm eğitim hayatı Ankara’da geçen yazar, hâlen Gazi ÜniversitesiEğitim Bilimleri Enstitüsü Drama ve Eğitim Ana Bilim Dalı’nda tezli yüksek lisansyapmaktadır. 2007 yılında MEB bünyesinde başladığı iş hayatındaysa kendi içyolculuğunu yaparken öğrencilerine de rehberlik etmektedir.


Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Yazarın Diğer Kitapları

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder