ÇOCUĞUMLA BERABER İYİLEŞİYORUM
ÇOCUĞUMLA BERABER İYİLEŞİYORUM
EBRU DEMİRHAN     
  • 28,00 TL
Barkod: 9786059151375   Sayfa Sayısı: 288

Çocuklarımızın hayatları ve sorunlarıyla yoğun şekilde ilgilenirken ve zaman zaman bunların içinde kaybolurken unuttuğumuz çok önemli bir şey var: kendi çocukluğumuz! Çocuğumuz olsun ya da olmasın, bir çocukluğumuz var ve her zaman bizimle... Bugün nasıl bir yetişkin olduğumuzu, çocuklukta yaşadıklarımız ve hissettiklerimiz belirliyor. Anne rahminden itibaren biriktirdiğimiz her şeyle birlikte çocuk yetiştiriyor, çocuğumuz yoksa dahi ortak bilince aktarım yapıyoruz. Anne baba oluyoruz; öğretmenlik, komşuluk, doktorluk gibi roller üstleniyoruz. Rolümüz her ne olursa olsun durumları ve olayları bildiğimiz, gördüğümüz kadarıyla bakıp yorumluyoruz. Bildiğimizi sandıklarımızın temelinde yatan negatif kayıtlar bizi sevgi, neşe, şefkat, şifa, güç ve bilgelikten uzaklaştırıyor. Oysa hayat bildiklerimizden çok daha fazlasını barındırıyor. İşte tüm bu nedenlerle yaşamın şifası, geleceğin tasarımı, yaratıcılığın gücü ve sevginin aktarımı için çocukluğumuzun şifalanması çok değerli... Kendi kendinize; “Ben bunları neden yaşıyorum?” “Benim çocuğum neden bunları yasıyor?” “Neden ben?” “Neden benim çocuğum?” gibi sorular soruyor olabilirsiniz. Bu kitap, tüm bu soruların cevaplarını da verebilmek amacıyla yazıldı. İçimizdeki ve dışımızdaki tüm çocukların şifasına niyet ediyorum.

 

EBRU DEMİRHAN

19 Ağustos 1976 Erzurum doğumluyum. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri B.lümünü 1998 yılında bitirdim. Ardından formasyon dersleri alarak ilkokul öğretmeni olma hakkı kazandım. 2014 yılında sosyoloji b.lümünde okumaya başladım. Özel bir bankada dokuz yıl boyunca, farklı birimlerde ve kademelerde çalıştım.

Her zaman ilgimi çeken ruhsal ve evrensel bilgiler oğlumun hastalığı sırasında ışık oldu. Hayatımı kolaylaştırdı ve aydınlattı. Oğlum sağlığına kavuştu ve ben de bu bilgileri aktaran, bu teknikleri uygulayan olmaya karar verdim. Banka hayatıma son verip eğitimler almaya başladım. Konunun uzmanlarından çok çeşitli eğitimler alarak beslendim. Kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Şimdilerde bireysel ve kurumsal deneyimlerimi, evrensel bilgilerimi, sezgilerimi talep eden kişiler ve firmalar için kullanıyorum. Uyum ve dengeyi kurma konusunda aracı olmaya çalışıyorum.

Kurucusu olduğum Yaşam Tasarım Merkezi’nde şimdilik birbirinden farklı kırk ü. seans ile insanların hizmetindeyiz. Niyetim herkesin ve her şeyin daha iyiye gitmesidir. Ata Çınar’ın annesiyim, şükürler olsun. Çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, ebru@ebrudemirhan.com www.ebrudemirhan.com adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.


Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Yazarın Diğer Kitapları

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder