BEDENİN ŞİFA KAPILARI
BEDENİN ŞİFA KAPILARI
EBRU DEMİRHAN     
  • 23,00 TL
Barkod: 9786059151122   Sayfa Sayısı: 272


Bu Kıtap; Kendini tanıman, bedeninin mükemmelligini görmen ve sifaya açılman için, Fazla asit salgılayan miden ve tas üreten böbreginle tanısman, omurganın bilgeliginden faydalanman ve affetmeyi ögrenmen için, Bedeninin içindeki her seyi; duygularını, düsüncelerini, atalarından DNA ile aldıgın tüm pozitif ve negatif mirasını bilmen için, Hastalıkların dıssal degil içsel oldugunu, kendini hasta etme gücün kadar iyilestirme ve onarma gücün de bulundugunu bilmen için, Henüz dogmayan çocugun, ailenin tüm bireyleri, neden öldügünü bilmedigin deden, kaza geçiren komsun, operasyona ihtiyaç duyan patronun, Seni ilgilendiren ve ilgilendirmeyen herkes için,Ama en çok da senin için yazıldı.

 

EBRU DEMİRHAN

19 Ağustos 1976 Erzurum doğumluyum. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri B.lümünü 1998 yılında bitirdim. Ardından formasyon dersleri alarak ilkokul öğretmeni olma hakkı kazandım. 2014 yılında sosyoloji b.lümünde okumaya başladım. Özel bir bankada dokuz yıl boyunca, farklı birimlerde ve kademelerde çalıştım.

Her zaman ilgimi çeken ruhsal ve evrensel bilgiler oğlumun hastalığı sırasında ışık oldu. Hayatımı kolaylaştırdı ve aydınlattı. Oğlum sağlığına kavuştu ve ben de bu bilgileri aktaran, bu teknikleri uygulayan olmaya karar verdim. Banka hayatıma son verip eğitimler almaya başladım. Konunun uzmanlarından çok çeşitli eğitimler alarak beslendim. Kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Şimdilerde bireysel ve kurumsal deneyimlerimi, evrensel bilgilerimi, sezgilerimi talep eden kişiler ve firmalar için kullanıyorum. Uyum ve dengeyi kurma konusunda aracı olmaya çalışıyorum.

Kurucusu olduğum Yaşam Tasarım Merkezi’nde şimdilik birbirinden farklı kırk ü. seans ile insanların hizmetindeyiz. Niyetim herkesin ve her şeyin daha iyiye gitmesidir. Ata Çınar’ın annesiyim, şükürler olsun. Çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, ebru@ebrudemirhan.com www.ebrudemirhan.com adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.


Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Yazarın Diğer Kitapları

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder