GREG RUTH

Christopher GOLDEN

Yetişkinler  için yazdığı elliden fazla kitabı New York Times’ın en çok satan kitaplar listesinde yer almıştır. Hellboy’un yaratıcısı Mike Mignola ile birlikte yazdığı Birinci Dünya Savaşı döneminde geçen “Baltimore” isimli vampir kitabının da yazarlarından biri olan Golden ayrıca gençler için yazdığı “Soulless” ve yine gençler için yazdığı “Body of Evidence” isimli gerilim serisininde yazarıdır. Bram Stoker Ödüllü yazar aynı zamanda YALSA Genç Okurlar için En İyi Roman Ödülü’nünde  sahibidir.

Ailesi ile birlikte Massachusetts’de yaşamaktadır. www.christophergolden.com adresinden hakkında da fazla bilgi edinebilirsiniz.

Tim LEBBON

“Echo City” dâhil otuzdan fazla roman yazmıştır. Christopher Golden ile birlikte yazdığı ünlü “Hidden Cities” adlı seriyle İngiliz Fantezi ve Bram Stoker Ödülü’nü kazanmıştır. Karısı ve çocuklarıyla birlikte Galler bölgesinde yaşamaktadır. www.timlebbon.net sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Greg RUHT

Çeşitli romanların, resimli kitapların ve Sherlock Holmes ve Baker Sokağı Çetesi çizgi romanlarının illüstratörüdür. Kocası ve iki oğluyla birlikte Massachusetts’de yaşamaktadır. www.gregthings.com’dan daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

YAZARIN KİTAPLARI