JACK LONDON'UN GİZEMLİ YOLCULUKLARI VAHŞİ TOPRAKLAR
JACK LONDON'UN GİZEMLİ YOLCULUKLARI VAHŞİ TOPRAKLAR
GREG RUTH     
Çevirmen: Mehmet Gürsel    
  • 30,00 TL
Barkod: 9789752118355   Sayfa Sayısı: 320   Orjinal İsim: The Secret Journeys of Jack London The Wild (Book One)

Dünya Jack London’ı, gerçek hayatında da nefes kesici maceralar yaşamış bir yazar olarak tanır. Ancak yaşamında yıllarca gizli kalmış, kendisinin bile yazıya dökemediği bazı dönemler olmuştur. İşte ürkütücü, esrarlı, tuhaf ve sihirli bu dönemler, Jack London’ın Gizemli Yolculukları’dır.

Jack’le o daha on yedi yaşındayken, altın bulma ümidiyle binlerce erkek ve kadının peşinde Yukon’a giderken karşı- laşırız. Jack için bu yolculuk meydan okuma ve macera gibi başka hazinelerin vaadiyle de doludur. Ancak vahşi topraklarda karşısına, hayal bile edemeyeceği kadar uğursuz başka şeyler de çıkacaktır: çaresiz kalmış insanların vahşi doğasının bir yansıması olarak adam kaçırma ve kölelik... Ve her şeyin ortasında da, insan kalbinin zayıflığından faydalanan vahşi doğanın doğaüstü canavarları... Jack’in hayatta kalabilmesi, içindeki iblislerin yanı sıra, vahşi doğadakileri de alt edebilme becerisine bağlıdır.

GREG RUTH

Christopher GOLDEN

Yetişkinler  için yazdığı elliden fazla kitabı New York Times’ın en çok satan kitaplar listesinde yer almıştır. Hellboy’un yaratıcısı Mike Mignola ile birlikte yazdığı Birinci Dünya Savaşı döneminde geçen “Baltimore” isimli vampir kitabının da yazarlarından biri olan Golden ayrıca gençler için yazdığı “Soulless” ve yine gençler için yazdığı “Body of Evidence” isimli gerilim serisininde yazarıdır. Bram Stoker Ödüllü yazar aynı zamanda YALSA Genç Okurlar için En İyi Roman Ödülü’nünde  sahibidir.

Ailesi ile birlikte Massachusetts’de yaşamaktadır. www.christophergolden.com adresinden hakkında da fazla bilgi edinebilirsiniz.

Tim LEBBON

“Echo City” dâhil otuzdan fazla roman yazmıştır. Christopher Golden ile birlikte yazdığı ünlü “Hidden Cities” adlı seriyle İngiliz Fantezi ve Bram Stoker Ödülü’nü kazanmıştır. Karısı ve çocuklarıyla birlikte Galler bölgesinde yaşamaktadır. www.timlebbon.net sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Greg RUHT

Çeşitli romanların, resimli kitapların ve Sherlock Holmes ve Baker Sokağı Çetesi çizgi romanlarının illüstratörüdür. Kocası ve iki oğluyla birlikte Massachusetts’de yaşamaktadır. www.gregthings.com’dan daha fazla bilgi edinebilirsiniz.


Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder