DAVETSİZ MİSAFİRLER
DAVETSİZ MİSAFİRLER
MICHAEL MARSHALL     
Çevirmen: Mehmet Gürsel    
  • 28,00 TL
Barkod: 9789752120303   Sayfa Sayısı: 448   Orjinal İsim: The Intruders

Cevapları, geçmişe gömülü sırlarda aramayın; zira gerçek, düşündüğünüzden daha karanlık ve derin olabilir...

Eski polis memuru Jack  Whalen’in karısı,  Seattle’a yaptığı bir iş gezisi sırasında ortadan kaybolunca Jack ne yapacağını şaşırır.

Bu sırada Oregon’da sahilde yürüyüş yapmakta olan dokuz yaşındaki bir kız çocuğu ansızın ortadan kaybolur. Dahası, Jack’in yıllardır görmediği bir avukat arkadaşının çıkıp gelmesi ve üzerinde çalıştığı cinayet soruşturması için  yardım istemesi onu anlam veremediği bir kaosun içine sürükler.

Jack birbirinden bağımsız görünen bu olaylar zincirinin halkalarını çözmeye çalıştıkça gerçek, bir karabasan gibi üzerine çökmeye başlar.

Artık av ve avcının, suçlu ve masumun, kurban ve celladın seçilemediği o ürkütücü dünyada ayakta kalmak için bir yol seçmek zorundadır.

MICHAEL MARSHALL

Michael Marshall yazar ve senaristtir. Uluslararası çok satan kitaplar listesine giren romanları The Straw Men, The Lonely Dead ve Blood of Angels öncesinde, kendisine Michael Marshall adı altında başarılı bir kariyer inşa etmiştir. Çığır açan ilk romanı Only Forward, Philip K. Dick ve August Derleth ödüllerini almış, ardından gelen Spares ve One of Us eleştirmenler tarafından büyük övgüyle karşılanmış ve kitapların film hakları Hollywood stüdyoları tarafından satın alınmıştır. Michael Marshall karısı, oğlu ve iki kedisiyle birlikte Kuzey Londra’da yaşamaktadır.


Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder