HAYAT ASKIDA
HAYAT ASKIDA
NECATİ GÖKSEL     
  • 20,00 TL
Barkod: 9789752117778   Sayfa Sayısı: 280

HAYAT ASKIDA TUZAK HER YERDE...

Aşkın kırmızı kadifesi boynunuza dolanmış

İliklerinize kadar donduğunuz bir yerde.

Hayat sandığınız şey bir tür yanılgı.

Ölümün çemberiyle kuşatılmış her taraf.

Gözleriniz yalancı, aklınız hilebaz.

Ve sanki hayat yasak

Ve sanki her şey tuzak.

Ekonomik kriz bir karabasan gibi ülkenin üstüne çökmüştür. Metin Kara, işsizliğin ve terk edilmişliğin ayazında savrulmaktadır. Umulmadık bir anda alışılmadık bir iş teklifi alır. Batık bir bankanın sahibini izleyecek ve durumu ailesine rapor edecektir. Çaresiz, teklifi kabul eder ve peşinde olduğu kişiyi izlemek için güneye gider. Her şey kolay ve basit görünmektedir. Ne var ki, gizemli bir kazanın ardından ölümün soluğu onu çepeçevre kuşatır.Olağanüstü kurgusu, renkli karakterleri, akıcı anlatımı ve müthiş temposuyla Ege kıyılarının büyüleyici atmosferinde geçen Hayat Askıda, aşk, gerilim ve heyecanlı bir takibin harman olduğu, nefes kesen bir roman.

 

NECATİ GÖKSEL

Yozgat'ta doğdu. Daha okulla tanışmadan sinemayla tanıştı ve bu ilgisi kesintisiz hep sürdü. İlkokula çok erken, beş yaşında başladı.

Çocukluk yıllarından itibaren hikâyeler yazdı. Elle yazılıp çizilmiş tek nüshalık dergiler çıkardı. Karikatürler çizdi ve bunların ilki ortaokul yıllarında Tercüman Çocuk Dergisi'nde yayınlandı.

Marmara Üniversitesi, Kamu Yönetimi Bölümü'ne girdi. Bu yıllarda çeşitli edebiyat dergilerinde desenleri ve hikayeleri yayınlandı. Üniversiteden mezun olduktan sonra yapımcı-yönetmen olarak TRT İstanbul Televizyonu'nda çalışmaya başladı. Değişik türde çok sayıda programa imza attı. Bu programlarla çok sayıda ödüller kazandı.

Romanları:

Hayat Askıda

Kara Kadife

Kayıp Yolcu

Saatçi Peygamber


Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Yazarın Diğer Kitapları

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder