KALBİMDEKİ GİZLİ KATİL
KALBİMDEKİ GİZLİ KATİL
PETER SWANSON     
  • 27,00 TL
Barkod: 9789752121690   Orjinal İsim: THE GIRL WITH A CLOCK FOR A HEART

George Foss, kırk yaşına merdiven dayamışken, dünyasındaki renklerin giderek solduğunu hissediyordu: Ona göre, artık delicesine âşık olmayı ya da onu sıradanlaşan günlük yaşamından söküp alacak bir sürpriz olmasını umacak yaşı geçmişti. İş çıkışında akşamlarını bir barda beyzbol hakkında konuşarak, bazen eski sevgilisi Irene’la buluşarak veya yirmi yıl önce ortadan kaybolan sevgilisini düşünerek geçiriyordu. Ta ki bu sevgili ortaya çıkana kadar… George, Liana Decter’le tekrar karşılaşmayı hem defalarca hayal etmiş hem de bu ihtimal yüzünden dehşete düşmüştü. Çünkü bu kadın esrarengiz bir bulmaca gibiydi; yalanla gerçeğin sınırlarının belirsizleştiği tekinsiz bir hikâyesi vardı. Fakat şimdi, George’un yardımına ihtiyaç duyuyordu: Peşinde bazı adamların olduğunu söylüyordu – hayatı tehlikedeydi. Bu karşılaşmadan sonra George, çok geçmeden yalan ve ihanet dolu, çıkışı olmayan bir girdabın içine sürüklenecekti.

“Birbirine paralel hikâyeler şaşırtıcı sürprizlerle sonuçlanıyor… Kara roman ve kara mizahın harika bir karışımı.” – Boston Globe 

“İhanetin, hilenin, gerilimin büyük bir ustalıkla işlendiği bir yolculuğa hazır olun.” – New York Journal of Books

PETER SWANSON

Peter Swanson The Girl with a Clock for a Heart’ın yazarıdır. Trinity College, University of Massachusetts ve Emerson College’den diplomaları vardır. Karısıyla birlikte yaşadığı Sommerville, Massachusetts’de yeni romanı üzerinde çalışmaktadır.


Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Yazarın Diğer Kitapları

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder