ÖLDÜRMEYE DEĞER KİŞİLER
ÖLDÜRMEYE DEĞER KİŞİLER
PETER SWANSON     
Çevirmen: Esat Ören    
  • 25,00 TL
Barkod: 9789752120747   Sayfa Sayısı: 296   Orjinal İsim: The Kind Worth Killing

BİRKAÇ TANE ÇÜRÜK ELMA TANRI’NIN BELİRLEDİĞİ ZAMANDAN ÖNCE YOK OLSA NE FARK EDER...

Lily Kintner Heathrow Havalimanı, bekleme salonunun barında Ted Severson’la tanışır. İçilen martinilerin sayısı arttıkça aralarındaki samimiyet de artar. Bu iki yabancı kendileriyle ilgili en mahrem sırları birbirlerine anlatırlar. Ted, karısı Miranda’nın kendisini bir hafta önce aldattığını öğrendiğini söyler. Belki de en başından beri birbirlerine uygun değildirler. Sohbet ilerledikçe Ted yarı şaka karısının ihaneti yüzünden onu öldürmek istediğini açıklar. Bu şok edici itiraf karşısında Lily, ona bu konuda yardım edebileceğini söyleyerek işi içinden çıkılmaz bir hale sokar. Ne de olsa herkes bir gün ölecektir, birkaç çürük elmayı zamanından önce toprağa göndermenin ne sakıncası olabilir ki?

Bir anda bu ikili kendilerini ölümcül bir kedi-fare oyununun içinde bulurlar; her şey bittiğinde yalnızca bir kişi hayatta kalabilecektir.

PETER SWANSON

Peter Swanson The Girl with a Clock for a Heart’ın yazarıdır. Trinity College, University of Massachusetts ve Emerson College’den diplomaları vardır. Karısıyla birlikte yaşadığı Sommerville, Massachusetts’de yeni romanı üzerinde çalışmaktadır.


Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Burak Savcı
25/04/2016 23:08
Kitap farklı farklı karakterlerin ağzından anlatılıyordu ve sonu bomba gibiydi kitabı alın okuyun kesinlikle pişman olmazsınız
Merve Melek Köse
30/07/2019 18:42
Ne zaman stok gelecek?
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Yazarın Diğer Kitapları

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder