SİZE KOCA DİYEBİLİR MİYİM?
SİZE KOCA DİYEBİLİR MİYİM?
SAADET ALGAN     
  • 22,00 TL
Barkod: 9786059151184   Sayfa Sayısı: 304

Merhaba, ben bu kitabın bilirkişisiyim.

Bu kitapla birlikte hayatına girdim ve bundan sonra seninle birlikteyim. Hayattaki çoktan seçmeli yolları, çok sevip kazık yediğin dostlarını, 2 dizi arası 1 reklam süresi aşkları, çok değer verip gözünden yaş akıtanları, para için ruhunu satanları, çıkar uğruna sana çelme atanları ve şu an en derininde sakladıklarını birlikte çözeceğiz...

Senin için yepyeni bir sayfa açtım hayatında, her şey değişecek, hiçbir şey aynı olmayacak bu kitaptan sonra... Kendine güvenin yerine gelecek, seni mutsuz edenler silinip gidecek, hayatın "bilirkişi" ile tekrar yoluna girecek... Burada 5 kız arkadaşın aşklarını, dostluklarını, kısacası hayatlarını okuyacaksın. Bu kızlardan biri sensin... Bul bakalım hangisisin?

Her şeyi unut, ilk cümlen; "Ben kadınım ve harikayım!" olacak bundan sonra...

SAADET ALGAN

Saadet Demir Algan, 1980 yılında İstanbul’da doğdu. İlkokulu, ortaokulu ve liseyi İstek Vakfı Ulubey Lisesi’nde okudu. 2002 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme-İktisat bölümlerini bitirdi. Yine aynı üniversitede finansal ekonomi bölümünde yüksek lisans yaptı. Saadet Algan, aile şirketlerinde finans bölümündeki işine aralıklı devam ederken, ikicocukluhayat.com ve çeşitli dergi ve gazetelerde köşe yazıları yazmaktadır.


Bu kitaba yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Giriş Yap
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 30 TL ve üzerinde olmalıdır.

Sizin İçin Önerdiklerimiz

Arkadaşına Gönder